Hoşgeldiniz, Bodrum Ginger

Bodrum Ginger Hakkında

Markamız Bodrum Ginger olarak 2020 yılından bu yana araştırma ve geliştirmelerimiz sonucunda Türkiye de ilk topraksız tarımla Bodrum Kumköy'de başladık. Seramızda sağlıklı, teknolojik ve iyi tarım uygulamaları kapsamında siz değerli tüketicilerimiz için besin değeri yüksek aromatik bitkiler sınıfında olan zencefil ve zerdeçal ile tarım sektöründe ilerlemeyi hedefledik.

Tohumlarımızı özenle seçip yerlileştirdiğimiz, filizlendirmeden paketleme sürecine kadar tamamen kendi tesislerimizde özenle hazırladığımız ürünlerimizle sektörde yerimizi almaktayız.

Herşeyden önce kendi ülkemizde tarımcılığın değerini yükseltmek ,topraklarımızın verimini ve ülkemizin yerli üretiminde büyümesi gayesi de önceliğimizdi.

Ne mutlu ki hedeflediğimiz bu yolda ekibimizle beraber üretim ve tedariğimize başlamış bulunuyoruz. Her geçen sene üretim ve geliştirme çalışmalarımızı sürdürebilmek ve sektörde en iyi üretici firma olmayı hedefliyoruz. Taze, güvenilir ve iyi tarım uygulamalarımızla sizlerle buluşuyoruz.

  • Tarımsal Büyümeyi Önemsiyoruz; Tarımsal ekonomik büyüme ve akıllı tarım yatırımlarımızı her geçen yıl arttırarak devam ediyoruz. Hedefimiz ithal olan zencefil ve zerdeçalı tamamen yerli üretim ile yurtdışı bağımlılığını azaltmaktır.
  • Daha İyi Gelecek için Daha İyi Tarım Zerdeçal ve Zencefilimizin eşsiz lezzetini ve sağlık yararlarını korumak için özenle hasat edip işliyoruz. 100% Yerli Üretim, Yüksek Kalite, Çevre Dostu Üretim

Ürünlerimiz sağlığınız ,memnuniyetiniz bizlere daha fazlasını üretebilmek için ilham olsun.

En iyi ve kaliteli zencefil zerdeçal ürünlerini tutkuyla sizler için üretiyoruz.

Belgeler

  • İyi Tarım, İTU Sertifika No : TR.İTU.47.-23-209
  • KSK Kodu : TR-İTU-47
  • İşletme Kayıt : TR-48-K-033870
  • Üretici Firma Adı : BJV Global İth. İhr. Ltd. Şti.
  • Menşei : Türkiye

Bodrum Ginger BJV Global İth. İhr. Ltd. Şti. markasıdır.

parallax-image

Tüm çabamız yüksek kaliteli ürünler sunmak

Resim Galerisi